Versenyeredmények

 

A 2020-2021. tanév versenyeredményei

MÁJUS

  • A Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen megyei 14. helyezést ért el:

Vida Zolta (9.C)

Felkészítő tanára: Thuránszky Rudolf

 

  • A Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei döntőjében
  1. helyezett: Kenyeres Szilárd (12.B)
  2. helyezett: Holló Bianka (10.C)
  3. helyezett: Molnár Fruzsina Veronika (9.C)
  4. helyezett: Tóth András (10.C)
  5. helyezett: Kiss Csongor (9.C)

Felkészítő tanáraik: Thuránszky Rudolf, Kenyeresné Horváth Andrea

ÁPRILIS

  • A Megyei Történelemverseny döntőjében
  1. helyezett lett: Kiss Ábel (10.B)

Felkészítő tanára: Hajdu István

  1. helyezett lett: Horváth Réka (10.B)

Felkészítő tanára: Kenyeres Zsolt

 

  • A Curie Matematika Emlékverseny országos döntőjében 10. helyezett lett:

Király Bálint (9.C)

Felkészítő tanára: Kenyeresné Horváth Andrea

 

  • A Digitális István Napok alkalmából rendezett iskolai versenyek helyezettjei:

Digitális Irodalmi Puzzle

  1. 1. Molnár Fruzsina Veronika (9.C)
  2. Papp Csenge (12.A)
  3. Vikker Emma (10.A)

Szimbolizmus és szecesszió – művészettörténeti verseny

  1. 1. Molnár Zalán (9.C)
  2. Barbato Anton (11.B)
  3. Kecskés Zsófia (11.B)

Szabadulószoba (Ady-mentőakció)

  1. Tóth János, Kugelmann Rajmund, Mácsai Frigyes (12.B)
  2. Tóth Patrik, Schindler Hermann, Mészáros-Hegedűs József Sándor (11.B)
  3. Szakállas Hanna, Mályik Bence, Oroszi Dániel (9.A)

 

Online Ady-kvíz

  1. Máté Árpád Benedek (10.B)
  2. Katzenbach Kitti (11.B)
  3. Bán István Bence (12.B)

 

Digitális pályamű alkotása

  1. Katus Márk (12.B)
  2. Vései Viktória (12.B)
  3. Pécsi Gyöngyi (12.B)

 

Alkotói pályázat – Ady-mű által ihletett képzőművészeti alkotás

  1. Matos Lizett, 12.A (Októberben)
  2. Kiss Gréta, 12.B (Őrizem a szemed)
  3. Tóth Kamilla, 11.A (Őrizem a szemed)

 

MÁRCIUS

  • A Szakács Jenő Megyei Fizikaverseny 2021. szeptemberi döntőjébe jutott:

Vida Zolta (9.C)

Felkészítő tanára: Horváth László

 

  • A Járási Szépíró Versenyen
  1. helyezett: László Petra (12.A)
  2. helyezett: Pál Emese (10.B)
  3. helyezett: Greksa Adorján (10.B)

 

  • A Megyei Matematikaverseny döntőjében 17. helyezett lett:

Molnár Fruzsina Veronika (9.C)

Felkészítő tanára: Thuránszky Rudolf.

 

  • A Savaria Országos Történelem Tantárgyi Verseny megyei fordulójában
  1. helyezett lett: Kiss Ábel (10.B)
  2. helyezett lett: Máté Árpád Benedek (10.B)

Felkészítő tanáruk: Hajdu István.

 

FEBRUÁR

  • A Kosáry Domokos Országos Történelemverseny 2. fordulójába jutottak:

Kiss Ábel (10.B)

Máté Árpád Benedek

Felkészítő tanáruk: Hajdu István.

 

Bessenyei Réka (9.B)

Mészáros Nikolett (9.A)

Felkészítő tanáruk: Horváth Csaba.

 

  • A Megyei Matematikaverseny döntőjébe jutott:

Molnár Fruzsina Veronika (9.C)

Vida Zolta (9.C)

Felkészítő tanáruk: Thuránszky Rudolf.

 

  • A László Gyula Országos Történelemverseny döntőjébe jutott 10. helyen:

Kecskés Zsófia (11.B)

Felkészítő tanára: Horváth Csaba.

 

  • A Megyei Történelemverseny döntőjébe jutott

Kiss Ábel (10.B)

Felkészítő tanára: Hajdu István.

 

Horváth Réka (10.B)

Felkészítő tanára: Kenyeres Zsolt.

 

JANUÁR

  • A magyar kultúra napja alkalmából szervezett online műveltségi versenyünk díjazottjai:
  1. helyezett: Bán István Bence (12.B)
  2. helyezett: Gulyás László (12.B)
  3. helyezett: Vida Zolta (9.C)

 

  • A Neumann János Egyetem „24 óra alatt a logisztika körül” c. online országos logisztikai versenyében 9. helyezést ért el iskolánk „Keselyűk” nevű csapata, tagjai:

Bolvári Patrik (12.B)

Pécsi Patrik (12.B)

Kenyeres Szilárd (12.B)

 

  • Az Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny 2. fordulójába jutott:

Vida Zolta (9.C)

Felkészítő tanára: Thuránszky Rudolf.

 

  • Az Informatika OKTV 2. fordulójába jutott helyen:

Gulyás László (12.B)

Felkészítő tanára: Lepres András

 

  • A Megyei történelemverseny 2. fordulójába jutott:

Máté Árpád Benedek (10.B)

Felkészítő tanára: Hajdu István

 

Kiss Ábel (10.B)

Felkészítő tanára: Hajdu István

 

Horváth Réka (10.B)

Felkészítő tanára: Kenyeres Zsolt

 

  • A Savaria Országos Történelem Tantárgyi Verseny megyei fordulójába jutott:

Máté Árpád Benedek (10.B)

Felkészítő tanára: Hajdu István

Kiss Ábel (10.B)

Felkészítő tanára: Hajdu István

 

DECEMBER

  • Az Implom József Országos Középiskolai Helyesírási Verseny megyei fordulójában 5. helyezett lett:

Bán István Bence (12.B)

Felkészítő tanára: Farkasné Bekes Rita

 

  • A Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola Belvárosi Általános Iskolája által megrendezett „A nagy háború és Trianon” c. online művelődéstörténeti versenyen 4. helyezést ért el:

Devescovi-Tóth Olivér (9.B)

Felkészítő tanára: Horváth Csaba.

 

 

NOVEMBER

  • A Fogyatékkal élők nemzetközi napja alkalmából meghirdetett szépirodalmi pályázat különdíjasai:

Bedő Tamás (12.B)

Tanára: Farkasné Bekes Rita.

Markella Míra (11.B)

Tanára: Petrás Éva

 

  • Az Implom József Helyesírási Verseny iskolai fordulójának eredménye:
  1. helyezett: Bán István Bence (11.B)

Felkészítő tanára: Farkasné Bekes Rita

  1. helyezett: Kenyeres Szilárd (11.B)

Felkészítő tanára: Farkasné Bekes Rita

  1. helyezett: Lei András (9.A), Máté Árpád Benedek (10.B)

Felkészítő tanára: Petrás Éva, Petróczki Mária

Az e-Hód nemzetközi informatikai és számítógép-készség verseny Junior kategóriájában 24. helyen végzett:

Farkas Dávid (9.C)

Balla Zsófia (9.C)

Felkészítő tanáruk: Horváthné Kokovai Judit.

 

OKTÓBER

  • A Kalocsai Kulturális Központ és Könyvtár által meghirdetett Slam poetry verseny díjazottjai:
  1. helyezett (megosztva): Bagó-Soós Liliána, illetve: Deák Brigitta, Beck Patrícia, Farkas Henrietta
  2. Kapitány Petra, Csorba Etelka, Gulyás Veronika
  3. Bolvári Ida, Bolvári Hella, Dobler Lili, László Petra, Leitheizer Lívia, Matos Lizett

 

  • A Fenntarthatósági Témahét díjazottjai

 

„Alkoss szemétből!”

  1. helyezett: Helfrich Ágnes (12.B)
  2. helyezett: Pécsi Gyöngyi (12.B)

Közönségdíj: Bolvári Patrik (12.B)

 

Szabadulószoba (A globális felmelegedés fogságában)

A győztes csapat tagjai: Gyuris Patrik, Holló Bianka, Kasi Kíra, Kernya Dániel, Tóth András (10.C)

 

Autóépítő verseny

  1. helyezett: Rideg Árpád és Vida Zolta (9.C)
  2. helyezett: Bánfalvi Dávid, Drenyovszki Dominik (10.)
  3. Vén Adél, Barakonyi Anna (10.C)

 

  • A Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen

országos 7., megyei 1.helyezett lett: Tóth Ernák (volt 12.C)

Felkészítő tanára: Kenyeresné Horváth Andrea.

országos 8., megyei 2. helyezett lett: Varga Soma (12.B)

Felkészítő tanára: Thuránszky Rudolf.

 

SZEPTEMBER

  • A magyar népmese napja alkalmából szervezett verseny díjazottjai:
  1. helyezett: Gráfik Martin, Hunyadi Szabolcs, Kontra Orsolya, Lei András, Mészáros Nikolett, Szakállas Hanna, Tóth Panna, Vácz Virág
  2. helyezett: Hus-Nagy Zselyke, Papp Csenge
  3. helyezett: Deli Alexa, Csekei Lilla, Hegedűs Nóra, Lóki Laura, Pécsi Gyöngyi, Vén Evelin
  • A László Gyula Országos Történelemversenyen 3. helyezést ért el:

Tőkés Szofi (11.A)

Felkészítő tanára: Horváth Csaba.

Az előző évek versenyeredményei:

A 2019/2020. tanév versenyeredményei

A 2018/2019. tanév versenyeredményei

A 2017/2018. tanév versenyeredményei