A humán munkaközösség a Magyar Népmese Napja alkalmából 3 próbára hívta a diákokat is az iskola tanárait. Egy online kvíz kitöltésével, a folyosón elhelyezett illusztrációk, illetve meserészletek felismerésével lehetett pontokat gyűjteni. Nagy örömünkre szolgál, hogy összesen 106-an kapcsolódtak bele a vetélkedőbe. Szoros holtverseny alakult ki a végén. Íme a jutalmazottak:
Nyolcan (!) szerezték meg az első helyet: Gráfik Martin, Hunyadi Szabolcs, Kontra Oroslya, Lei András, Mészáros Nikolett, Szakállas Hanna, Tóth Panna és Vácz Virág. Mindannyian egy-egy magyar ötös szerencsés tulajdonosai lettek.
Hus-Nagy Zselyke és Papp Csenge végeztek a második helyen, ők egy alkalommal visszautasíthatnak egy felelést.
Akik pedig a képzeletbeli dobogó harmadik fokán helyezkednek el: Deli Alexa, Csekei Lilla, Hegedűs Nóra, Lóki Laura, Pécsi Gyöngyi és Vén Evelin, akik kaphatnak 3 pluszpontot a következő dolgozatban.
Reméljük, mindenki örömmel vett részt a játékban.