MÁJUS

A „Verselj Petőfit” pályázat 2. helyezett csapata:

Korsós Nóra (12.B)

Madarász Maja (12.B)

Szabó Fanni Dorottya (12.B)

Felkészítő tanáruk: Torgyik Tamás.

 

A Nemes Tihamér Országos Online Programozói Verseny 22. helyezettje:

Varajti Ádám (12.C)

Felkészítő tanára: Perity Dóra.

 

A KÖKÉL (Középiskolai Kémiai Lapok) által szervezett „Kémia angolul” verseny országos 4. helyezettje:

Kenyeres Éva (12.C)

 

 

ÁPRILIS

Az Országos Harry Potter Verseny 1. helyezettje:

Póli Matilda (11.B)

 

A Kosáry Domokos Történelemverseny országos döntőjében

4. helyezett lett: Kenyeres Szilárd (9.B)

Felkészítő tanárai: Hajdu István, Kenyeres Zsolt.

9. helyezett lett: Molnár Gergő (10.B)

Felkészítő tanára: Horváth Csaba.

 

A Filozófia OKTV döntőjében 30. helyezést ért el:

Földesi Ákos (12.A).

Felkészítő tanára: Szűcs Zoltán.

 

A Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny eredményei:

Kenyeres Éva (12.C)

országos 6., megyei 2. helyezés

Felkészítő tanárai: Thuránszky Rudolf, Kenyeresné Horváth Andrea.

Szilasi Márton (11.C)

megyei 1., országos 27. helyezés

Felkészítő tanára: Thuránszky Rudolf.

Molnár József (11.C)

megyei 6., országos 87. helyezés

Felkészítő tanára: Thuránszky Rudolf.

 

A Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny döntőjében 59. lett:

Fekete Tamás (10.A).

Felkészítő tanára: Perity Dóra.

 

A Szakács Jenő Bács-Kiskun Megyei Fizikaverseny 7. helyezettje:

Szilasi Márton (11.C)

Felkészítő tanára: Horváth László.

A Magyar Vöröskereszt Elsősegélynyújtó Versenyének megyei fordulóján 4. helyezést ért el a gimnázium csapata, tagjai:

Szücs Melani (11.A)

Kiss Andor (10.C)

Fekete Marcell (10.C)

Fábián Csongor (10.C)

Nagy Rebeka (10.C)

Felkészítő: Bálint Sándorné védőnő.

A Járási Katasztrófavédelmi Verseny 2. helyezettje lett a gimnázium csapata, tagjai:

Ruzsinkó Zsolt (11.B)

Benkő Gergely (10.C)

Vörös Péter (10.A)

Vörös István Andor (10.C)

 

 

MÁRCIUS

A Savaria Történelemverseny megyei fordulójában

1. helyezést ért el: Kenyeres Szilárd (9.B)

Felkészítő tanára: Hajdu István, Kenyeres Zsolt.

1. helyezést ért el:Molnár Gergő (10.B)

Felkészítő tanára: Horváth Csaba.

 

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulójában 2. helyezést ért el, ezzel bejutott az országos döntőbe:

Kenyeres Éva (12.C).

Felkészítő tanárai: Thuránszky Rudolf, Kenyeresné Horváth Andrea.

12. helyezést ért el:

Tapolcsányi János (12.C)

Felkészítő tanára: Thuránszky Rudolf.

 

A Kosáry Domokos Történelemverseny elődöntőjébe jutott:

Kenyeres Szilárd (9.B)

Felkészítő tanárai: Hajdu István, Kenyeres Zsolt.

Molnár Gergő (10.B)

Felkészítő tanára: Horváth Csaba.

 

A László Gyula Regionális Történelemverseny döntőjében 4. helyezést ért el

Molnár Gergő (10.B).

Felkészítő tanára: Horváth Csaba.

 

A Kémia OKTV döntőjében 10. helyezést ért el

Kenyeres Éva (12.C).

Felkészítő tanára: Hajduné Dienes Szilvia.

 

A Zrínyi Ilona Országos Matematikaverseny döntőjében 21. helyezést ért el:

Kenyeres Éva (12.C)

Különdíjat is kapott, mert gimnáziumi évei alatt minden esztendőben bejutott a döntőbe.

 

A Filozófia OKTV döntőjébe jutott:

Földesi Ákos (12.A).

Felkészítő tanára: Szűcs Zoltán.

 

A Megyei Történelemverseny döntőjében 2. helyezést ért el:

Kenyeres Szilárd (9.B)

Felkészítő tanárai: Hajdu István, Kenyeres Zsolt.

 

 

FEBRUÁR

A László Gyula Regionális Történelemverseny döntőjébe jutott:

Molnár Gergő (10.B)

Felkészítő tanára: Horváth Csaba.

 

A Filozófia OKTV 2. fordulójába jutott:

Földesi Ákos (12.A).

Felkészítő tanára: Szűcs Zoltán.

 

A Kémia OKTV döntőjébe jutott:

Kenyeres Éva (12.C).

Felkészítő tanára: Hajduné Dienes Szilvia.

 

A Megyei Történelemverseny döntőjébe jutott:

Kenyeres Szilárd (9.B)

Felkészítő tanárai: Hajdu István, Kenyeres Zsolt.

 

A Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny Döntőjébe jutott:

Fekete Tamás (10.A).

Felkészítő tanára: Perity Dóra.

 

 

JANUÁR

 

A Savaria Országos Történelemverseny 2. fordulójába jutott:

Kenyeres Szilárd (9.B)

Molnár Gergő (10.B)

Felkészítő tanáraik: Hajdu István, Kenyeres Zsolt, Horváth Csaba.

 

•A Wass Albert Vers –és Prózamondó verseny 3. helyezettje:

Kántor Jessica (10.B)

Felkészítő tanára: Bedő Lénárd

 

Az Implom József Középiskolai helyesírási Verseny megyei fordulójában 12. helyezést ért el:

Gubányi Barbara (12.A)

Felkészítő tanára: Farkasné Bekes Rita

A Szakács Jenő megyei Fizikaverseny döntőjébe jutottak:

Kenyeres Szilárd (9.B)

Jakab Benjámin Szilveszter (11.C)

Molnár József (11.C)

Szilasi Márton (11.C)

Csóti Zoltán (12.C)

Habaz Réka (12.C)

Szabó Fanni Dorottya (12.B)

 

• A Nemes Tihamér Országos informatikai tanulóverseny 2. fordulójába jutottak:

Fekete Tamás (10.A)

Gácser Jázmin Szabina (10.B)

Gulyás László (9.B)

Katona Petra (10.B)

Kiss Andor (10.C)

Kurucz Zsombor (10.C)

Ujvárosi zsófia (10.C)

 

Vörös István Andor (10.C)

DECEMBER

A Megyei Matematikaversenyen 9 helyezést ért el:

Szilasi Márton (11.C).

Felkészítő tanára: Thuránszky Rudolf.

 

A Fogyatékkal élők nemzetközi napja alkalmából meghirdetett szépirodalmi pályázat különdíjasai:

Molnár Tünde Anna (12.C)

Felkészítő tanára: Dr. Deákné Tóth Veronika.

Gubányi Barbara (12.A)

Felkészítő tanára: Farkasné Bekes Rita.

Az országos Gábor Dénes Számítástechnikai Emlékverseny 2. fordulójába jutott:

Gulyás László (9.B)

Tompai Anett (12.A)

Horváth Bence (11.C)

Felkészítő tanáruk: Perity Dóra.

A Cultura Nostra országos történelemverseny 2. fordulójába jutott a gimnázium csapata,
tagjai:

Miklós Balázs Gáspár (11.C)

Benkő Gergely (10.C)

Ruzsinkó Zsolt (11.B)

Felkészítő tanáruk: Kenyeres Zsolt.

A Megyei Történelemverseny 2. fordulójába jutott:

Kenyeres Szilárd (9.B)

Felkészítő tanára: Hajdu István.

A Kémia OKTV 2. fordulójába jutott

Kenyeres Éva (12.C).

Felkészítő tanára: Hajduné Dienes Szilvia.

A Biológia (I.) OKTV 2. fordulójába jutott:

Jakab Benjámin Szilveszter (11.C).

Felkészítő tanára: Gyimesi Erzsébet.

A Biológia (II.) OKTV 2. fordulójába jutott:

Antal Mónika (12.B).

Felkészítő tanára: Szeleczki Attiláné.

Az Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny 2. fordulójába jutott:

Kenyeres Szilárd (9.B).

Felkészítő tanárai: Thuránszky Rudolf, Kenyeresné Horváth Andrea.

A Kosáry Domokos Történelemverseny 2. fordulójába jutott:

Kenyeres Szilárd (9.B),

Farkas Alex (9.B),

Gácser Jázmin Szabina (10.B),

Molnár Gergő (10.B).

 

Felkészítő tanáraik: Hajdu István, Kenyeres Zsolt, Horváth Csaba.

 

NOVEMBER

A Megyei Matematikaverseny döntőjébe jutottak:

Kenyeres Szilárd (9.B)

Horváth Bence (11.C)

Szilasi Márton (11.C)

Csóti Zoltán (12.C)

Habaz Réka (12.C)

Holló Bettina (12.C)

Molnár Tünde Anna (12.C)

Tapolcsányi János (12.C)

Felkészítő tanáruk: Thuránszky Rudolf.

• A TÖRTÉNELEM OKTV 2. fordulójába jutott

Földesi Ákos (12.A).

Felkészítő tanára: Horváth Csaba.

• Az Arany János Emlékhét keretében meghirdetett iskolai rajzpályázat díjazottjai:

1. helyezett: Madarász Maja (12.B)

2. helyezett: Matos Lizett (9.A)

3. helyezett: Póli Matilda (11.B)

Felkészítő tanáruk: Lakatos Ervin.

Az Arany János Emlékhét keretében meghirdetett számítógépes animáció pályázat díjazottjai:

1. helyezett: Kákonyi Otília (12.A)

2. helyezett: Kiss Adrienn (12.B)

3. helyezett: Bódiss Krisztián (12.C)

A „Szép magyar beszéd” – Arany János tiszteletére c. iskolai verseny helyezettjei:

1. helyezett: Kasi Vanessza (12.B)

Felkészítő tanára: Petrás Éva.

2. helyezett: Varga Soma (9.B)

Felkészítő tanára: Dr. Deákné Tóth Veronika.

3. helyezett: Németh Gréta (11.A)

Felkészítő tanára: Bedő Lénárd.

Az Arany János Helyesírási verseny eredménye:

1. helyezett holtversenyben:

Gubányi Barbara (12.A) és Kenyeres Éva (12.C)

2. helyezett: Iván Gerda (12.C)

Felkészítő tanárok: Dr. Deákné Tóth Veronika, Farkasné Bekes Rita

OKTÓBER

A PREVENCIÓ Biológiai Verseny országos döntőjében 4. helyezést ért el az iskola csapata,
tagjai:

Maruzsenszki Éva (12.A),

Bleszák Nóra (12.B),

Szabó Fanni Dorottya (12.B).

Felkészítő tanáruk: Gyimesi Erzsébet.
 

SZEPTEMBER

A Szabari Krisztina német nyelvű országos fordítóverseny döntőjébe jutott:
Kántor Jessica (10.B),

Szigeti Anna (10.B).

Felkészítő tanáruk: Krausz Edina.

A gimnázium háromfős csapatának az EDUVITAL-TANTUdSZ felhívására beküldött pályamunkáját a zsűri elismerő oklevélben részesítette,
tagok:

Maruzsenszki Éva (12.A),

Bleszák Nóra (12.B),

Szabó Fanni Dorottya (12.B).

Felkészítő tanáruk: Gyimesi Erzsébet